- Reklama -

Wójt gminy Pawłów Marek Wojtas oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Pawłowie serdecznie zapraszają na XIX Dni Pawłowa, które odbędą się 6 sierpnia na terenie za Urzędem Gminy w Pawłowie. Podczas tegorocznego święta gminy wystąpią m.in. Czerwone Gitary, Power Play oraz kabaret Nowaki.

Ze względu na budowę hali sportowej w Pawłowie tegoroczne święto gminy odbędzie się na terenie za Urzędem Gminy w Pawłowie. Jak co roku nie zabraknie programu lokalnego w którym zaprezentują się lokalni artyści, głównie z gminnych szkół. Następnie na scenie pojawią się zaproszone gwiazdy sceny muzycznej i kabaretowej.

Około godz. 18:30 swój repertuar zaprezentuje kabaret Nowaki. Nowaki to młoda, zdolna i wybitnie energetyczna trójka zielonogórskich artystów. Ich talent i kreatywna praca przynoszą rezultaty w postaci wypełnionych po brzegi sal i śmiejącej się widowni, która polubiła ich charakterystyczną ekspresję i oryginalny sposób poruszania tematyki obyczajowej. W skład kabaretu wchodzą Adrianna Borek – kobieta, potrafiąca wcielić się w każdą postać, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg – pełni energii, którą zarażają widownię. Młodość i doświadczenie Nowaków procentują na każdym występie. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę. Kabaret Nowaki potrafi zarazić dobrym humorem najbardziej ponurego widza.

O godz. 20:00 na scenie wystąpi legenda polskiej muzyki zespół Czerwone Gitary. Zespół powstał 3 stycznia 1965 roku w Gdańsku – Wrzeszczu. Przez ponad 50-lat działalności zespół wyprodukował wiele hitów, które do dziś śpiewają starsi i młodsi. Aktualnie zespół gra w składzie: Jerzy Skrzypczyk (dr, kyb, voc), Dariusz Olszewski (gitara, voc), Arkadiusz Wiśniewski (git., bas., voc), Juras Kosela (git., voc) – założyciel i twórca koncepcji artystycznej Zespołu, Mieczysław Wądołowski (git. akust., voc).

Następnie na pawłowskiej scenie pojawi się formacja z nurtu disco polo zespół Power Play. Początki grupy to rok 2001. Zespół powstał z inicjatywy lidera – Sylwestra Gazdy. Skład zespołu to: Sylwek – wokal, Marcin „ketchup” – gitara, Karol „czaruś” – perkusja. Znani z ognistego temperamentu i niezwykłej przebojowości, z natury nie lubią robić wokół siebie dużego szumu, ale gdy tylko pojawią się na scenie, potrafią zaczarować ludzi tak, że nogi same rwą się do tańca. Jak sami mówią o sobie: „Cieszymy się, że muzyka którą tworzymy, potrafi bawić sprawiając, że na twarzy wielu osób pojawia się uśmiech”. Największe hity zespołu to „Zawsze cos (oj tam oj tam)”, „Skok w bok”, „Kochaj mnie”, „Co ma być to będzie”, „Najpiękne” i wiele innych…

Zabawę zakończy pokaz sztucznych ogni i dyskoteka „pod gwiazdami”.

Plakat XIX Dni Pawłowa

Szczegółowy program XIX Dni Pawłowa

15:00 Rozpoczęcie imprezy, Zespół „Mała Okrasa”
15:15 Weronika Latała, SP Chybice  – filia Grabków
15:20 Wiktoria Saramak, SP Dąbrowa
15:25 Szczepan Grzesik, SP Radkowice
15:30 Karol Radło, SP Radkowice
15:35 Aleksandra Badzińska, SP Radkowice
15.40 Julia Wójcik, SP Chybice
15.45 KONKURS PROFILAKTYCZNY
16.00 UROCZYSTE  OTWARCIE  XIX DNI PAWŁOWA
16.10
Weronika Kielisz, SP Chybice
16.15 Julia Świetlik, SP Chybice
16.20 Bernadetta Lefek, SP Chybice
16.25 Marcelina Świetlik,  SP Chybice
16.30 Zuzanna Bado i Kinga Pożoga,  SP Jadowniki
16.40 KONKURS PROFILAKTYCZNY
16.50 Zespół „Cantabile”, ZS Pawłów
16.55 Występ Zespołu KGW  „Kałkowianki” – „Czerwony Kapturek – wersja współczesna”
17.10 Zespół „Violino”, ZS Rzepin
17.20 Zespół „Swiętokrzyskie Jodły” ze ŚNIADKI gmina Bodzentyn
17.40 Wojciech Makowski  – solista – Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej w Kałkowie
17.45 Weronika Styk, ZS Rzepin
17.50 Karolina Cioroch, ZS Rzepin
17.55 Weronika Koprowska,  ZS Rzepin
18.00 Kabaret „Prosto z mostu” – „U doktora”
18.20 Zespół „Sołtyski”
18.30 Kabaret Nowaki
20.00 Zespół Czerwone Gitary
21.30 Zespół Power Play
22.30
Sztuczne ognie
22.40 Dyskoteka pod gwiazdami
24.00 Zakończenie imprezy

- Reklama -

Bardzo cenimy sobie Twoje zdanie. Dodaj komentarz...